مادرشوهرمن ...

دوستان عزیزم به خاطر پست قبلی ازتون عذر می خوام ، واقعا عصبانی بودم و نمی دونستم چیکار کنم انقدر به همسرم غر زدم که حد نداره،میدونم که این غرزدنا اصلا خوب نیس ولی گاهی پیش میاد دیگه...

جونم واستون بگه امروز تولد مادرشوهرم بود و باز من (آیکون عروس نمونه) زده بودم تو فاز سورپرایز و اینا :) دیشب که اعصابم خورد بود و هیچ کار نکردم ولی امروز تاپاشدم شروع کردم به کیک درست کردن و ژله درست کردن و ....

کیک اول رو که درست کردم مادرم در طی خرده فرمایشات مادرانه فرمودن:یکی دیگه هم درست کن وماهم مشغول شدیم،بعد ازون ژله و...

دوتا کیک درست کردم و 4نوع ژله و دومدل غذا برای حدودا 14 نفر. خانواده خودمون و خانوتده همسر و پدربزرگ،مادربزرگا و یکی از خاله های همسر :)

بعد از این که مهمون هامون اومدن ما کیک رو آوردیم وکادوها رو و مادرشوهرم واقعا غافلگیر شد،در کل مجلس منو دعا میکرد و میگفت:خیر ببینی و از این حرفها..

من از همین تریبون اعلام میکنم:این کارارو واسه خود شیرینی و خود عزیزی نمی کنم،من فقط یه سری از کارارو انجام میدم واسه دل خودم که هیچ وقت کم نگذاشته باشم،که هیچ وقت حسرت به دل کسی گذاشته باشم،کلا عادت دارم فقط خوبی کنم .

برای همین الانم واسه خانواده شوهرم هرکاری می کنم تا حسرت نداشته باشن و دست من جلوتر باشه،عیبی نداره که اگه گاهی خودم ناراحت بشم و ... چون به این معتقدم:خدا خودش جواب خوبی رو بی جواب نمیذاره.

الانم با پدرشوهرم رفیقم اینو که میگم راسته ما واقعا دوستیم باهم و من واقعا خوشحالم،برای مادرشوهرمم دختر خوبی ام به خدا حداقل از دختر خودشون که بهترم،خواهر شوهرمم که فقط میگه:رهاجون و برادرشوهرمم که تقریبا هیچ وقت نیست وگرنه بین من و اون هم یه رابطه خواهربرادری هست.

باورکنین خیلی جاها میتونستم بد باشم ونبودم،شاید به خاطر خانوادمه که این حرفها توش هیچ راهی نداره:)

اما طفلکی همسرموخیلی اذیت میکنم که اشتباه میکنم ودارم روخودم کار می کنم.

خیلی طولانی شد،منوببخشید :(

پ.ن:عمه خانوم میشه بگین یه دفعه ای چی شد؟!!!!

پ.ن2:خدا جون ازت ممنونم خیلی.

/ 12 نظر / 26 بازدید
نمایش نظرات قبلی
الی

سلام رها جونم خوبی عاشق این اخلاقتم میدونی چیه من باید دائم به تو سربزنم واز تو یاد بگیرم من باهاشون خوبم ولی نه در حد تو اما با خواهر شوشو هام خیلی خوبم برادر شوشوم ندارم یکدونه ام ولی در کل از این کارا نمیکنم میدونی چیه خجالت میکشم اورین اورین به تو میگن علوس نمونه خوشم ویومد

عمه

سلام اول بووووووووووووس به عروس نمونه انشالله عاقبت بخیربشی[گل][گل][دست][گل]

نلی

عروس کوچولوی نمونه خرخون پاچه خوار[زبان]

نلی

نه عروس بزرگ نمونه خرخون پاچه خوار[نیشخند]

مهسا

سلام خانومی،چه خبر؟[ماچ]

نلی

الان بهم گفتی با نشاط ذوق کردم[قلب]

نلی

خوبی خانومی؟ [نیشخند] جدی نگیر[ماچ][بغل]

نلی

از نلی به رهااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا کجایی؟ دیر کردم ببخشید[خجالت]

یک حسنا بانو هستم

رها جون مهربون خسته نباشی .آفرین به این عروس مهربون . امیدوارم وجودت همیشه پر از مهربونی و شادی باشه[بغل][ماچ]